Poznaj nas lepiej

Dowiedz się więcej o Naszych Fokusowniach

Długoletnie doświadczenie w rozpoznawaniu potrzeb naszych Klientów i znakomita znajomość aspektów organizacyjnych zogniskowanych wywiadów grupowych pozwoliły nam na adekwatne zaaranżowanie wnętrz i wyposażenie fokusowni w niezbędne do przeprowadzania badań jakościowych sprzęty.

Sale focusowe wyposażone są we flipchart, TV i dvd do prezentacji materiałów badawczych, a rozwiązania techniczne pozwalają na jednoczesną realizację dwóch spotkań FGI/IDI, jak również podpięcie tłumacza symultanicznego, nagranie dwóch wersji językowych i transmisję internetową przebiegu badania.

Do dyspozycji Klientów komfortowe showroom’y z bezprzewodowym dostępem do internetu /WI-FI/ i wzbogaconym o owoce poczęstunku. W standardzie po obu stronach lustra ciasteczka, słodycze, kawa, herbata, woda i soki. Na życzenie zapewniamy kanapki lub dania gorące z pobliskich restauracji.

W niektórych lokalizacjach dysponujemy workami sako /bean bag’i/, które stwarzają wygodną i innowacyjną alternatywę przebiegu spotkania. Bezpieczne i wyciszone lustro weneckie, funkcjonalność pomieszczeń, luksusowy wystrój wnętrz, dogodny dojazd wszystkimi środkami transportu, współpraca z doświadczonym personelem i miła atmosfera nie kończą wachlarza naszych atutów.

Sieć profesjonalnych studiów
focusowych na terenie Polski

Każde z biur zapewnia najwyższe standardy realizacji badań jakościowych i ilościowych. Elastyczność w połączeniu z kompetencją pozwala nam być otwartym na nowatorskie rozwiązania i niestandardowe wymagania badawcze. W ważniejszych miastach Polski reprezentuje nas jeden z szesnastu niezależnych, o wieloletnim doświadczeniu, koordynatorów zrzeszając wspólnie około 1000 ankieterów.

Celem naszej firmy jest wszechstronna wymiana doświadczeń skutkująca podniesieniem jakości pracy, a zarazem uwydatnienie tak ważnego ogniwa jak praca terenowa, na której to opierają się przekazywane klientom wyniki i analizy. Wartości, które reprezentujemy to między innymi jakość i doświadczenie. To ostatnie stawia nas w pozycji konsultanta, służącego poradą, jak przełożyć teoretyczną wiedzę na praktykę w procesie realizacji badań rynkowych.

Sprawdź nasze
sale fokusowe w ofercie

Nasza oferta